Praca w Infra Epm sp. z o.o.

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i nowoczesnej kulturze korporacyjnej;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Projektantbranża konstrukcyjno-budowlana

Zadania:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych dla inwestycji przemysłowych w tym:
  • modelowanie w/w elementów w dwu i trójwymiarowych systemach projektowania;
  • wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej;
  • inwentaryzacja obiektów i instalacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej i/lub żelbetowej
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomości standardów opracowywania dokumentacji technicznej
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą
  • doświadczenie w projektowaniu w środowisku BIM będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania prac projektowych

Jeśli interesuje cię profesjonalny rozwój i praca pełna ciekawych wyzwań prześlij do nas swoje CV w języku polskim i angielskim.

Asystent Projektanta – branża konstrukcyjno-budowlana

Zadania:

Udział w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych dla inwestycji przemysłowych w tym

  • inwentaryzacja obiektów i instalacji
  • wykonywanie rysunków technicznych w dwu i trójwymiarowych systemach projektowania
  • udział w sporządzaniu przedmiarów i kosztorysów;

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej i/lub żelbetowej,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą;
  • doświadczenie w projektowaniu w środowisku BIM będzie dodatkowym atutem.
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania prac projektowych;

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja@infra-plan.pl